€ 1950/mc

Dla par Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie obuwia od zaraz, Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 3, 2020 01:15

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla par na magazynie obuwia w roli pomocnika. Zatrudnienie w Lipsku dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia przy kompletacji towaru.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Pensja: 1950 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca jako pomocnik na magazynie hurtowni obuwniczej
  • szczegółowe zadania będą zlecane na bieżąco, zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem, np.: kompletowanie zamówień z listą, pakowanie, wysyłka, wprowadzanie danych do systemu, rozładunek dostaw, prace porządkowe, przeprowadzanie regularnych przeliczeń towarów na magazynie itp.

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie
  • logiczne myślenie
  • dostępność od zaraz
  • samodzielność
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w grupie
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie
  • umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku pracy
  • samodyscyplina

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • legalną umowę niemiecką
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • płatne zakwaterowanie – koszt to 300 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 03/2020” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 8025e5ce0ba69b3e