€ do 9,50 euro/h

Praca Niemcy bez znajomości języka na budowie glazurnik od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 13, 2014 13:51

Firma budowlana z Kolonii poszukuje pracowników budowlanych przy wykończeniach. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego od zaraz w budownictwie.

Stanowisko: Glazurnik

Miejsce pracy: Kolonia

Termin: od zaraz

Opis zadań:

  • Zatrudnienie przy wykończeniach w budownictwie.
  • Obowiązkiem będzie układanie kafelków, glazury.
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:

  • minimum 5 letnie i udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Niemiec
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • fachowość, dokładność
  • pracowitość
  • brak nałogów
  • mile widziane osoby z możliwością przyjechania swoim autem
  • zaletą będzie posiadanie własnym narzędzi do pracy

Oferujemy:

  • stałe zlecenia
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie uczciwej, niemieckiej umowy o pracę
  • pracodawca zapewnia dofinansowanie do zamieszkania, dlatego koszt całkowity po stronie pracownika to ok 100 euro miesięcznie
  • początkowo umowa na 3 miesiące następnie możliwość podpisania umowy o pracę z możliwością negocjacji warunków.

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Praca dla glazurnika przy wykończeniach listopad 2014” należy przesłać na podany poniżej adres

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 763543bb0903fb41