€ 1650 euro brutto/mc + mieszkanie

Praca Niemcy 2017 bez języka pakowanie galanterii skórzanej od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Czerwiec 19, 2017 2:26 am

Opcja zatrudnienia 2017 w Düsseldorfie od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu ekskluzywnej galanterii skórzanej. Niemcy praca dla Polaków z zapewnionym bezpłatnym zamieszkaniem na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz ekskluzywnej galanterii skórzanej
Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy
Liczba miejsc do obsadzenia: 3
Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Płaca: 1650 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • manualna praca przy pakowaniu galanterii skórzanej – głównie portfeli, pasków, teczek, kosmetyczek itp.
  • pracownik będzie zobligowany sprawdzić jakość każdej rzeczy a następnie zapakowanie zgodnie z wytycznymi – w materiał, pudełka itp,

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • spostrzegawczość i przywiązywanie uwagi do detali
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • samodzielność
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • chęć do przeniesienia się na stałe do Niemiec

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • umowę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia i podpisania umowy stałej
  • wprowadzenie w obowiązki i rabaty na akcesoria
  • dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo z opcją pobierania zaliczek
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: pakowanie-galanterii skórzanej/06/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter2017@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 1105946f67f1d900