€ 14/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Styczeń 22, 2019 6:04 am

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie od zaraz w Hanowerze dla sprzątaczek bez konieczności posiadania doświadczenia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Wynagrodzenie: 14 na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie biura -włączeni zmywarki, wycieranie blatów, mycie podłóg, dbanie o czystość w toaletach, sali konferencyjnej, holach, gabinetach itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • dokument zaświadczający o niekaralności
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • sumienność, dokładność, pracowitość
  • dobra kondycja fizyczna
  • świetne zorganizowanie czasy pracy

Zapewniamy:

  • pracę w godzinach od 16 do 24
  • solidne warunki zatrudnienia
  • uczciwe wynagrodzenie wypłacane w uzgodnionym terminie
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • zatrudnienie na podstawie legalnej, niemieckiej umowy o pracę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: sprzatanie-biur/02/19

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.niemcy4u.pl/ogloszenia/aktualna-praca-w-niemczech-od-zaraz-2018-przy-sprzataniu-biur-hanower/

ID ogłoszenia: 9155c462092b76b2