€ 14-16/h +zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech sprzątanie domów i mieszkań od zaraz w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Czerwiec 29, 2021 3:02 am

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Od zaraz zatrudnienie w Düsseldorf dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka domów i mieszkań

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: od 14 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna praca polegająca na sprzątaniu domów i mieszkań klientów prywatnych
  • praca polega na wietrzeniu pomieszczeń, wycieraniu blatów, myciu szafek, wycieraniu kurzy, odkurzaniu, myciu podłóg, łazienek, kuchni, ścieleniu łóżek itp.

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • własny samochód na czas wyjazdu
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dyspozycyjność od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • solidność
  • wysoka kultura osobista
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • czynne prawo jazdy kat. B i własne auto
  • gotowość do podjęcia pracy w środowisku monitorowanym – wielu klientów posiada kamery w domach

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • pełne wsparcie na miejscu i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • opiekę koordynatora Polska
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na stałe
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 32560da20650baa0