€ 10,84/h brutto

Od zaraz praca Niemcy przy pakowaniu galanterii skórzanej bez języka 2018 Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wolfsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 28, 2018 04:22

Aktualnie poszukujemy osób również bez znajomości języka do pakowania galanterii skórzanej w Wolfsburgu. Od zaraz oferta pracy w Niemczech z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz produktów skórzanych

Lokalizacja: Wolfsburg, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 10,84 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości i pakowanie produktów skórzanych wysokiej jakości
  • pracownik będzie oznaczał skazy i cofał produkty jeżeli nie będą spełniać wymogów jakościowych

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • duże zaangażowanie, odpowiedzialność
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • samodzielność
  • zręczność

Zapewniamy:

  • rzetelne przeszkolenie pracownicze i wsparcie zapewnione przez polskojęzycznego rezydenta
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • możliwość rozwoju
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • pracodawca zapewnia w cenie 150 euro miesięcznie od osoby zakwaterowanie w hotelu robotniczym – jest to pełna opłata bez
  • konieczności płacenia za media pracodawca w ramach dodatku zapewnia dofinansowanie na ten cel

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: Pakowacz galanterii skórzanej 09/18

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 575b845d8a94259