€ do ustalenia

Bez języka praca w Niemczech od zaraz pakowanie-produkcja kosmetyków Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: kwiecień 23, 2015 00:40

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w Poczdamie od zaraz jako pakowacz przy pakowaniu bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji

Miejsce pracy: Poczdam

Zarobki: do uzgodnienia z przełożonym, istnieje możliwość negocjacji zaproponowanych stawek

Czas: od zaraz

Obowiązki:

Praca na produkcji kosmetyków takich jak perfum, kremów, pilingów, szminek, itp. Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za ręczne pakowanie kosmetyków i etykietowanie. Obowiązkiem jest również kontrolowanie jakości każdej partii przekazanej do pakowania. Pracownik odpowiedzialny będzie za utrzymywanie dobrych relacji z innymi działami produkcyjnymi. Czasem do zadań należeć będzie obsługiwanie maszyn produkcyjnych.

Wymagamy:

  • umiejętność szybkiego zaaklimatyzowania się
  • obowiązkowość, dokładność, spostrzegawczość
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i bez konieczności posiadania doświadczenia
  • przejrzysty system zatrudnienia, dla pracowników przygotowana jest praca na umowie o pracę – początkowo na czas określony
  • możliwość korzystania z podstawowej oferty świadczeń socjalnych
  • pracodawca opłaca ubezpieczenie

Uwaga! Drodzy kandydaci, poszukujemy osób samodzielnych które będą samodzielnie mogły zorganizować sobie dojazd, wyżywienie oraz zakwaterowanie.

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: PK/06/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 3055534e8f0a6972

1 odpowiedź na “Bez języka praca w Niemczech od zaraz pakowanie-produkcja kosmetyków Poczdam”

  1. Witam!
    Jestem zainteresowana pracą. Pracowałam wcześniej w Holandii przy pakowaniu serów na linii produkcyjnej. Znam język niemiecki i angielski w stopniu komunikatywnym.
    Mój kontakt mailowy kaziora@onet.eu , proszę o kontakt z chęcią prześlę cv
    Pozdrawiam