€ 12 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu kina w Berlinie 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 26, 2017 03:33

Oferujemy zatrudnienie w Berlinie przy sprzątaniu kina z podstawową znajomością języka niemieckiego. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla sprzątaczek bądź sprzątaczy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wakaty: 2

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 12 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • sprzątanie kina, znajdującego się w galerii handlowej
  • porządkowanie sal kinowych po każdym seansie, wynoszenie odpadów, wymiatanie, odkurzanie
  • sprzątanie toalet, uzupełnianie środków higienicznych, odkażanie powierzchni
  • dbanie o czystość w części restauracyjnej, poczekalni, gabinetów itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • duża dokładność i solidność

Zapewniamy:

  • przyuczenie
  • dobrej jakości sprzęt oraz chemię gospodarczą
  • zatrudnienie w oparciu o niemieckie przepisy
  • pracę od zaraz
  • dla pracowników najlepiej wywiązujących się z powierzonych zadań możliwość podjęcia stałej współpracy
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 560 euro miesięcznie w 2 pokojowym mieszkaniu (opłata za całość, przy dwóch osobach cena to 280 euro)

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: sprzataniekina/09/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter2017@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 6759c97890ea640