€ do uzgodnienia

Praca Niemcy bez języka na budowie od zaraz Monachium przy regipsach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: październik 22, 2015 04:55

Propozycja zatrudnienia w Monachium od zaraz dla budowlańców przy suchej zabudowie. Niemcy praca przy regipsach dla Polaków w budownictwie bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Monter regipsów – pracownik budowlany

Termin: praca do podjęcia od zaraz

Miasto: okolice Monachium

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Nr ref.: trockenbau/10/2015

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za montaż konstrukcji jakimi są stelaże
  • montowanie płyt kartonowo gipsowych
  • malowanie

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy zespołowej
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • praktyczna znajomość zawodu – posiadanie udokumentowanego doświadczenia
  • gotowość do wyjazdu od zaraz

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zapewnione zamieszkanie
  • przyjazne środowisko pracy
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszeń z numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres:
praca@de-pl.pl

Konieczne jest załączenie aktualnego CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie, pod numerem: 236882194

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-w-budownictwie-przy-regipsach-monachium/

ID ogłoszenia: 241562824d5840d3