€ ok. 1400 euro brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech na magazynie spoż. od zaraz Berlin bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 8, 2015 18:48

Aktualnie zatrudnimy pracowników na magazyn spożywczy z Berlina. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: miesięcznie ok 1400 euro brutto

Obowiązki:

  • komisjonowanie oraz zbieranie towarów zgodnie z zamówieniami
  • paletowanie zebranego towaru
  • rozładunek dostaw
  • dbanie o czystość na magazynie
  • przygotowywanie towarów do wysyłki
  • zajmowanie się wewnętrznym przemieszczaniem towarów

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • odpowiedzialność, zorganizowanie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • efektywność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • bezkonfliktowość

Oferujemy:

  • pracę na niemieckiej umowie o prac od zaraz
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • zatrudnienie w polskojęzycznym zespole
  • możliwość korzystania ze świadczeń niemieckich
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • dostęp do świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń kontaktowych z załączeniem CV i zdjęcia na adres:

  • neuearbeit[at]berlin.com

w nagłówku wiadomości należy wpisać: „„Magazyn spożywczy, Imię i nazwisko″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-magazynie-z-zywnoscia-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 386561669cd48f49

2 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech na magazynie spoż. od zaraz Berlin bez języka”

  1. Elzbieta Jechna na październik 14, 2015 @ 13:57

    Witam jestem zainteresowana Panstwa oferta moge prace zaczac od zaraz z powazaniem Elzbieta Jechna

  2. beatkasawera na kwiecień 24, 2017 @ 17:06

    Witam nazywam się Sawera Tomasz i jestem zainteresowany podjęciem pracy mam 42 lata jestem dyspozycyjny i komunikatywny i pracowity pracowałem w hurtowni chemicznej 10 lat prosze o kontakt +4915219417788 mail saweratomasz8@gmail.com