€ 1800-2300 euro brutto/mc

Dostawca pizzy praca w Niemczech bez języka dla kierowcy kat.B Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 9, 2017 06:13

Oferujemy możliwość zatrudnienia w pizzerii ze Stuttgartu od zaraz dla kierowców kat.B na stanowisku dostawcy jedzenia. Praca Niemcy bez znajomości języka niemieckiego z zapewnionym samochodem do celów służbowym i odpłatnym zamieszkaniem.

Stanowisko: Kierowca kat.b – dostawca pizzy
Start: od zaraz
Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy
Wynagrodzenie: stawka podstawowa w wysokości 9 euro brutto na godzinę plus premie od każdego kursu w wysokości – 2 euro oraz napiwki

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie musiała współpracować z kuchnią, sprzedawcą oraz klientami restauracji
  • pracownika głównym obowiązkiem jest dostarczanie zamówionej pizzy do klientów, pobieranie opłat i wydawanie paragonów

Oczekiwania:

  • bardzo dobra orientacja w terenie
  • prawo jazdy kat.B od minimum 2 lat
  • możliwość pracy w weekendy oraz głównie wieczorami
  • wysoka motywacja
  • zdolność do samodzielnego, logicznego myślenia
  • umiejętność liczenia w pamięci

Zapewniamy:

  • uczciwe zarobki wypłacane zawsze na czas
  • na miejscu zorganizujemy krótkie ale treściwe przeszkolenie z podstawowych, niemieckich zwrotów
  • zamieszkanie w cenie ok. 150-200 euro miesięcznie od osoby
  • samochód służbowy – skoda fabia, VW Polo lub Ford Fiesta
  • telefon służbowy
  • w trakcie pracy, osoba zatrudniona ma zapewnione wyżywienie – jedną dowolną pizzę z menu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy wszystkich o wysłanie zgłoszenia na adres:

  • polnische-arbeiter@clerk.com

Prosimy zatytułować zgłoszenie następująco: „Niemcy praca przy sprzątaniu centrum handlowego, Essen”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-jako-dostawca-pizzy-stuttgart/

ID ogłoszenia: 32358c0c6e2840f1

1 odpowiedź na “Dostawca pizzy praca w Niemczech bez języka dla kierowcy kat.B Stuttgart”

  1. Grzegorz19755 na marzec 15, 2017 @ 23:14

    Jestem zainteresowany 668275826.