€ 1750 euro brutto/mc

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech przy recyklingu bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 3, 2017 03:46

Szukamy chętnych do zatrudnienia w sortowni odpadów z Hamburga przy recyklingu elektroniki. Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny do recyklingu
Miasto: Hamburg, Niemcy
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz
Pensja: 1750 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • praca w sortowni odpadów przy selekcjonowaniu i kontroli jakości elektroniki
  • pracę wykonuje się w pozycji stojącej
  • w sortowni obowiązuje czystość, materiały do sortowania są suche

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • spryt, zręczność, zwinność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • spostrzegawczość
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie umowy na czas określony – trwającej do końca bieżącego roku
  • dla najlepszych możliwość przedłużenia
  • niemiecką umowę wraz ze świadczeniami i ubezpieczeniem
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu i częściowo opłacone przez pracodawcę, koszt po stronie pracownika to jedynie 100 euro plus media

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt przez maila. W wiadomości prosimy załączyć aktualne CV.

  • neuearbeit@berlin.com

W nagłówku e-maila prosimy wpisać: „Niemcy praca przy recyklingu, Hamburg″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-recyklingu-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 97559598a96dd0eb

1 odpowiedź na “Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech przy recyklingu bez języka Hamburg”

  1. Witam jestem zainteresowany praca przy recyklingu odpadów gotówką do pracy od zaraz mój tel
    578-298-782 pozdrawiam