€ 10,50 brutto/h + dieta

Budownictwo oferta pracy w Niemczech dla glazurnika układanie płytek Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Brema
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: wrzesień 29, 2017 03:36

Atrakcyjne zatrudnienie w Bremen dla pracowników budowlanych przy układaniu płytek. Oferta pracy w Niemczech w budownictwie dla glazurnika – kafelkarza przy wykończeniach.

Stanowisko: Glazurnik – płytkarz

Miejsce zatrudnienia: Brema, Niemcy

Pensja: 10,50 euro brutto na godzinę pracy plus dieta dzienna w wysokości 40 euro

Obowiązki:

  • wykonywanie zadań budowlanych przy remontach i wykończeniach, polegających na układaniu płytek różnego rodzaju

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • praktyczna znajomość zawodu, umiejętność układania płytek
  • prawo jazdy kat.B oraz możliwość przyjechania swoim samochodem do Niemiec
  • doświadczenie zdobyte na tym samym stanowisku
  • chęć podjęcia pracy w Niemczech na dłużej

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie legalnej, niemieckiej umowy o pracę
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • pracę na dłużej
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość ustalenia z pracodawcą cyklicznych zjazdów do Polski

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-na-budowie-dla-glazurnika-przy-ukladaniu-plytek-brema/

ID ogłoszenia: 43159cd40ed08a44