€ 12 euro/h brutto

Niemcy praca bez znajomości języka przy dociepleniach na budowie Burgdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Burgdorf
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: styczeń 26, 2017 17:51

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla budowlańców przy dociepleniach budynków – montażu elewacji. Zatrudnienie w Burgdorf dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Miejsce zatrudnienia: Burgdorf, Niemcy
Wynagrodzenie: 12 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • prace budowlane głównie polegające na montażu dociepleń ścian WDVS
  • pracownik będzie również zajmował się tynkowaniem ścian i montowaniem elewacji z klinkieru
  • inne prace budowlane zlecane przez kierownika

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • przyjazne nastawienie
  • pełna profesjonalność
  • dostępność od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego mile widziana aczkolwiek nie wymagana
  • wykształcenie budowlane
  • doświadczenie w pracy przy montażu dociepleń
  • duża samodzielność

Zapewniamy:

  • uczciwe warunki zatrudnienia i stabilną pracę
  • odprowadzanie składek
  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • pełny etat

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższa ofertą proszone są o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-jako-pracownik-budowlany-burgdorf/

ID ogłoszenia: 645889e8646e0dc