€ 2600-2900/mc brutto

Praca Niemcy 2021 od zaraz przy sprzątaniu galerii handlowej w Dortmundzie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Kwiecień 23, 2021 2:44 am
  • Wygasa: 5 dni, 7 godzin

Oferujemy zatrudnienie w Dortmundzie przy sprzątaniu galerii handlowej. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz z podstawową znajomością języka dla sprzątaczki lub sprzątacza.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 2600 do 2900 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie galerii handlowej – marketu, holi, toalet, korytarzy, części biurowych oraz butików i sklepów które mają podpisaną umowę z administracją na sprzątanie
  • obowiązkiem będzie mechaniczne mycie podłóg
  • odkażanie powierzchni

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • brak nałogów
  • zdyscyplinowanie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pracę od zaraz
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • maseczki, płyny do dezynfekcji, rękawiczki
  • w pełni bezpieczne środowisko pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • premię na święta

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem w tytule: „Sprzątanie galerii handlowej, Dortmund/04/2021″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-sprzatanie-galerii-handlowej-dortmund/

ID ogłoszenia: 3466081c41a93630