Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1,00

Opiekunka osób starszych praca w Niemczech od zaraz do seniorki w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Styczeń 22, 2017 7:54 pm
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Opiekunka osób starszych praca w Niemczech od zaraz do seniorki w Monachium

Opis

Od zaraz propozycja legalnej pracy w Niemczech jako opiekunka osoby starszej. Zatrudnienie w Monachium przy opiece nad Panią w wieku 91 lat na okres 2 miesięcy. Seniorka cierpi na osteoporozę, demencję, nadciśnienie tętnicze, osłabienie spowodowane wiekiem, inkontynencję oraz problemy z przełykaniem.

Podopieczna ( czwarty stopień niepełnosprawności, 91 lat, 63 kg, 155 cm) cierpi na osteoporozę, demencję, nadciśnienie tętnicze, osłabienie spowodowane wiekiem, inkontynencję oraz problemy z przełykaniem. Podopieczna ma spore zaburzenia orientacyjne co do miejsca, czasu i osób. Porusza się przy pomocy balkonika.

Obowiązki: Do obowiązków opiekunki należeć będzie prowadzenie podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych oraz zmiana pielucho-majtek, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, kąpanie podopiecznej, pomoc przy spożywaniu posiłków.

Opiekunka będzie odpowiedzialna także za prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie, zakupy.

Praca w nocy może wystąpić, dlatego trzeba być gotowym do niesienia pomocy jeśli zaistnieje taka potrzeba.

Informacje dodatkowe: Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu, w dużym mieście. Możliwość zrobienia zakupów 10 minut piechotą od miejsca zamieszkania. Na miejscu dostępne jest specjalistyczne łóżko, balkonik. Również łazienka dostosowana jest do potrzeb podopiecznej. Podopieczna na ogół jest osobą, która lubi współpracować lecz może mieć gorsze dni, w których bywa uparta. Do dyspozycji opiekunki jest standardowo umeblowany pokój oraz dostęp do Internetu.

Wymagania:, mocno komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece, gotowość do wyjazdu od zaraz na 2 miesiące
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-299-77-90
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

     

ID ogłoszenia: 63258808be2653cb

ilość wszystkich wyświetleń: 526, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.