Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1,00

Praca w Niemczech jako opiekunka osoby starszej do seniorki w Bremen od czerwca 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Czerwiec 14, 2017 4:06 pm
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca w Niemczech jako opiekunka osoby starszej do seniorki w Bremen od czerwca 2017

Opis

Od czerwca 2017 na okres 2 miesięcy potrzebna opiekunka osób starszych. Praca w Niemczech na terenie miasta Bremen przy opiece nad seniorką w wieku 79 lat, która jest po udarze i ma problemy ze słuchem i chodzeniem.

Podopieczna ma 79 lat, 158 cm wzrostu i waży 50 kg. Posiada trzeci stopień niepełnosprawności. W przeszłości pani przeszła udar, ma problemy ze słuchem i z chodzeniem. Porusza się za pomocą balkonika, pomaga w transferze. Obecnie podopieczna znajduje się w zakładzie opiekuńczym, z którego wkrótce wychodzi. Występuje praca w nocy, pani chodzi do toalety kilka razy w ciągu nocy i potrzebuje asekuracji opiekunki. Do pani przychodzi raz w tygodniu pomoc domowa. Rodzina bierze też pod uwagę pomoc medyczną.
Obowiązki: Opiekunka odpowiedzialna jest za pomoc w gospodarstwie domowym (gotowanie, pranie, prasowanie) oraz za opiekę nad podopieczną (pomoc przy jedzeniu, myciu, ubieraniu, chodzeniu do łazienki w ciągu nocy). Do zadań opiekunki należy aktywizacja podopiecznej oraz spacery. Do dyspozycji jest łóżko pielęgnacyjne, babyfon i wózek inwalidzki.
Podopieczna mieszka wraz z mężem w mieszkaniu o powierzchni 190 m2. Mąż nie wymaga opieki i chętnie pomoże opiekunce, jednak opiekunka powinna przygotowywać dla pana posiłki i pomagać w obowiązkach w zakresie prowadzenia gospodarstwa domowego. Czas wolny to 2 godziny dziennie, dodatkowo 8 godzin raz w tygodniu. Jest Internet, do dyspozycji jest samochód.
Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, mile widziane prawo jazdy, gotowość do wyjazdu w drugiej połowie czerwca na 2 m-ce
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-299-77-90
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

     

ID ogłoszenia: 839593fef8593438

ilość wszystkich wyświetleń: 514, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.