Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1,00

Praca Niemcy opiekunka osoby starszej do pana z ok. Bremen od 1.10

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Brinkum/ ok. Bremen
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Wrzesień 5, 2016 5:40 am
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca Niemcy opiekunka osoby starszej do pana z ok. Bremen od 1.10

Opis

Potrzebna doświadczona opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech w okolicy Bremen przy opiece nad panem w wieku 48 lat, który cierpi na stwardnienie rozsiane.

Podopieczny ma 46 lat, 183 cm wzrostu i waży 75 kg. Jest osobą cierpiącą na stwardnienie rozsiane. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Ma założony cewnik i problemy z ciśnieniem. Występują też problemy z przełykiem (podawanie wody poprzez sondę). Pan jest osobą komunikatywną i sympatyczną.
Obowiązki: prowadzenie domu – gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów, opieka – pomoc w myciu, ubieraniu się, przy przyjmowaniu posiłków, towarzyszenie podczas wizyt u lekarza i spacerów. Praca w nocy nie występuje. Podopieczny śpi spokojnie. Należy być jednak gotowym do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba.
Podopieczny mieszka sam w mieszkaniu o powierzchni 75 m2. Mieszkanie znajduje się w komfortowym domu wielorodzinnym z ogrodem i tarasem. Możliwość zrobienia zakupów ok. 500 m od miejsca pobytu. Okolica jest spokojna, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem. Zapewniony jest dostęp do Internetu, komputera, tv i radia. Trzy razy w tygodniu do podopiecznego przyjeżdża Pflegedienst. W domu znajdują się wszelkie udogodnienia ułatwiające pracę z podopiecznym – nowy lift, nowoczesny wózek inwalidzki. Czas wolny to minimum 2-3 godziny dziennie, dodatkowy możliwy po uzgodnieniu z rodziną.
Wymagania: komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu 30.09 na 2 miesiące
KONTAKT:
HERZ 24 sp. z o.o. sp.k
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-299-77-90
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl
http://www.herz24.pl

     

ID ogłoszenia: 92057c964539c539

ilość wszystkich wyświetleń: 1078, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.