€ uzależnione od znajomości języka

Opiekunka osób starszych praca Niemcy do pana z ok. Bonn od zaraz lub początku maja

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonn, Sankt Augustin
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: kwiecień 24, 2016 04:55

Potrzebna opiekunka osób starszych gotowa do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz lub od maja 2016 przy opiece nad komunikatywnym Panem z Bonn. Podopieczny cierpi na depresję i ma problemy z nadciśnieniem oraz z początkującą demencją.

Podopieczny ma 83 lata, 175 cm wzrostu i waży 65 kg. Pan cierpi na depresję i ma problemy z nadciśnieniem oraz z początkującą demencją. Sporadycznie pojawiać się może częściowa inkontynencja. Jest osobą poruszająca się samodzielnie, komunikatywną i wdzięczną za okazaną pomoc.

Obowiązki

Prowadzenie domu: robienie zakupów, gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie

Opieka: pomoc w codziennych czynnościach, przy ubieraniu, zakładaniu skarpet uciskowych, toalecie, towarzyszenie podczas spacerów, aktywne spędzanie czasu.

Praca w nocy będzie występowała tylko sporadycznie. Należy być jednak przygotowanym do niesienia pomocy w razie zaistniałej potrzeby.
Informacje dodatkowe

Podopieczny mieszka sam w domu jednorodzinnym.

Czas wolny do uzgodnienia: min. 2 godziny dziennie

Dla opiekunki do dyspozycji jest własny pokój z podstawowym wyposażeniem.

Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104,

justyna.art@herz24.pl

Wymagania

komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowa do wyjazdu od zaraz lub początku maja na 2 miesiące
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 21571c9456f2b95