€ 1,200.00

Opiekunka osób starszych – praca w Niemczech do pani z ok. Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium, Baldham
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: wrzesień 26, 2016 03:20

Potrzebna opiekunka osób starszych od 7-go października na jeden miesiąc. Praca w Niemczech przy opiece nad panią w wieku 96 lat z Monachium. Podopieczna ma demencję oraz problemy z sercem.

Obecnie poszukujemy opiekunki na nasze stałe zlecenie w miejscowości Baldham (ok.Monachium). Wyjazd na miesiąc od 7.10.
Kontakt wyłącznie pod podanym numerem telefonu lub adresem mailowym.

Pani ma 96 lat, 165 cm wzrostu i waży 80 kg. Cierpi na inkontynencję, demencję, ma problemy z sercem, porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego, ma problemy ze wzrokiem. Podopieczna jest osobą świadomą.
Obowiązki

Prowadzenie domu: pomoc w codziennych czynnościach, gotowanie, zakupy, pranie, prasowanie, podlewanie kwiatków w ogrodzie.

Opieka: pomoc w codziennych czynnościach: pielęgnacja ciała, mycie, ubieranie, pomoc w dojściu do toalety, towarzyszenie podczas spacerów, aktywne spędzanie wolnego czasu: rozmowy, gry towarzyskie.

Praca w nocy na chwilę obecną nie występuje, trzeba jednak być przygotowanym do niesienia pomocy, jeśli zajdzie taka potrzeba.
Informacje dodatkowe

Podopieczna mieszka sama w domu o powierzchni 140m2.

Rodzina odwiedza podopieczną regularnie.

Opieka medyczna przyjeżdża: rano myje podopieczną, a wieczorem kontroluje przyjęcie leków.

Czas wolny: 2 x po ½ dnia. Zapewniony jest dostęp do Internetu.
Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl

Wymagania

dobra znajomość języka niemieckiego

osoba niepaląca

gotowość do wyjazdu 6.10. na jeden miesiąc

Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 20557e4f362b8b4a