€ uzależnione od znajomości języka

Praca Niemcy opiekunka osoby starszej do pani z Berlina od 15.12.+premia na święta

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: grudzień 9, 2015 05:13

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Zatrudnienie w Berlinie przy opiece nad Panią w wieku 87 lat. Seniorka ma zatwierdzoną drugą grupę inwalidzką. Cierpi na osteoporozę, częściową inkontynencję i niewydolność serca.

Stan zdrowia

Podopieczna ma 87 lat (50 kg wagi, 150 cm wzrostu). Ma zatwierdzoną drugą grupę inwalidzką. Cierpi na osteoporozę, częściową inkontynencję i niewydolność serca. Pani porusza się za pomocą balkonika bądź wózka inwalidzkiego. Do dyspozycji jest także łóżko pielęgnacyjne, winda i krzesło do kąpieli.

Podopieczna czasami budzi się w nocy należy być wtedy gotowym do niesienia pomocy.

Obowiązki

zajmowanie się domem: zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie (2 razy w miesiącu przychodzi sprzątaczka), pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach: mycie, ubieranie, jedzenie, zmiana pieluchomajtek, spędzanie czasu z podopieczną, towarzyszenie podczas wizyt u lekarza i w aptece (sporadycznie)
Informacje dodatkowe

Podopieczna wraz z mężem mieszka w domu jednorodzinnym w Berlinie. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem i z własną łazienką. Jest możliwość wykonywania darmowych połączeń telefonicznych do Polski. Czas wolny to min. 2-3 godziny dziennie

Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104,

justyna.art@herz24.pl

Wymagania

dobra znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu od 15.12 na 2 miesiące
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 671566595cebf64e