€ uzależnione od znajomości języka

Oferta pracy w Niemczech jako Opiekunka osoby starszej z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Zandt
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: maj 4, 2016 16:20

Poszukiwana opiekunka osób starszych z podstawową znajomością języka niemieckiego gotowa do podjęcia pracy w Niemczech na terenie Zandt przy opiece nad panem w wieku 97 lat.

Podopieczny ma 97 lat, 158 cm wzrostu i waży 65 kg. Pan porusza się na wózku inwalidzkim. Jest osobą cierpiącą na cukrzyce, nadciśnienie, inkontynencję, demencję (występują zaniki pamięci). Ze względu na wiek ma problemy ze słuchem oraz drobne problemy z oddychaniem. Ponadto przeszedł parę lat temu złamanie uda, cierpi na syndrom niespokojnych nóg oraz pojawiają się trudności z przełykaniem.
Obowiązki

Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie, robienie zakupów

Opieka: pomoc przy ubieraniu się, toalecie, (kąpiel raz w tygodniu), zmiana pielucho majtek, spędzanie czasu z podopiecznym.

Praca w nocy nie występuje, należy być jednak gotowym do ewentualnego niesienia pomocy, gdy zajdzie taka potrzeba.
Informacje dodatkowe

Podopieczny mieszka w mieszkaniu ok. 60m2. Na górze, w oddzielnym mieszkaniu mieszka córka podopiecznego, gdzie można korzystać z Internetu. Do dyspozycji opiekunki zapewniony jest własny pokój. Czas wolny to 2 godziny dziennie.

Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104

justyna.art@herz24.pl

Wymagania

podstawowa znajomość języka niemieckiego

gotowość do wyjazdu 14.05. na 6 tygodni
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy

ID ogłoszenia: 372572b2a285fc15