€ 1400-2000

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2021 bez języka zbiory szparagów Jork

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Jork
  • Opublikowany: Luty 19, 2021 2:36 am
  • Wygasa: 6 dni, 11 godzin

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od kwietnia do czerwca 2021 przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w rejonie Jork również bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca organizuje zakwaterowanie, koszty do uzgodnienia indywidualnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru szparagów

Miasto: Jork, Niemcy

Wynagrodzenie: od 1400 do 2000 euro miesięcznie – obowiązuje stawka akordowa lub godzinowa w zależności od wykonywanych zadań

Umowa: sezonowa od kwietnia do czerwca 2021

Opis stanowiska pracy:

  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało wycinanie i pielęgnowanie szparagów
  • inne prace fizyczne zlecane na bieżąco w gospodarstwie

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • dyspozycyjność w podanym powyższej terminie
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialność

  • zorganizowanie zakwaterowania na miejscu, odpłatnie lub płatnie – w zależności od wykonywanych prac
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • sezonową pracę w Niemczech od kwietnia do czerwca bieżącego roku

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

www.pro-suma.com/kwestionariusz-osobowy/

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-szparagow-sezonowa-praca-w-niemczech-2021-bez-znajomosci-jezyka-jork/

ID ogłoszenia: 831602ec7ec447ec