€ 13,50-15,00/h brutto

Dla par Niemcy praca na produkcji napojów bez znajomości języka od zaraz fabryka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 8, 2021 01:05

W fabryce z Hamburga od zaraz ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech przy produkcji napojów. Zatrudnienie także dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Hamburg, Niemcy

Pensja: od 13,50 do 15,00 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 10

Obowiązki:

  • zatrudnienie na produkcji napojów w fabryce spożywczej z Hamburga
  • praca w stałych godzinach na systemie zmianowym
  • w chwili obecnej wdrożone są w całym zakładzie najwyższe normy sanitarne ze względów pandemicznych
  • do zadań należeć będzie kontrola jakości produkcji, obsługiwanie urządzeń, pakowanie, naklejanie etykiet itp.

Oczekiwania:

  • atutem będzie prawo jazdy kat. B oraz własne auto
  • gotowość do podjęcia pracy w zespole
  • sumienność, solidność, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • chęć podjęcia pracy w Niemczech na dłużej
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby w pokojach jednoosobowych, 300 euro od par, 150 euro od osoby w pokoju wieloosobowym
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • prawo do płatnego urlopu
  • dostępność od zaraz
  • uniform służbowy
  • dostęp do świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Produkcja napojów energetycznych, Hamburg 2021”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@fastmail.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-napojow-fabryka-hamburg/

ID ogłoszenia: 822615f74572e434