€ 8,84/h

Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory szparagów, truskawek Bawaria 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Styczeń 8, 2019 5:37 am

Propozycja sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze truskawek i szparagów. Oferta z Bawarii 2019 dla Polaków, studentów bez znajomości języka i doświadczenia na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw i owoców

Miejsce zatrudnienia: Bawaria, Niemcy

Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 8,84 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • praca polowa przy ręcznym zbiorze truskawek lub szparagów

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, odpowiedzialność
  • brak nałogów
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane zgłoszenia od osób które opłacają KRUS, ZUS lub studentów i osób na utrzymaniu małżonka

Zapewniamy:

  • legalne zatrudnienie sezonowe
  • wysokie zarobki
  • pomoc w zorganizowaniu płatnego zakwaterowania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą sezonowej pracy w Niemczech, proszone są o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 0049 9423 9433564 lub 0049 171 5511250.

Kontaktować się można od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 15, również w języku polskim.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowa-praca-niemcy-zbiory-truskawek-szparagow-2019-bawaria/

ID ogłoszenia: 2045c33afcf76cee