€ 12,43/h brutto

Od zaraz praca Niemcy bez języka dla pomocnika malarza na budowie Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 9, 2022 2:43 am

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla pomocnika malarza bez znajomości języka. Ogłoszenie z Norymbergi na budowie przy malowaniu, tapetowaniu, szpachlowaniu ścian.

Stanowisko: Pomocnik malarza na budowie

Lokalizacja: Norymberga, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 25

Pensja: 12,43 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na budowie jako pomocnik malarza
  • do zadań należeć będzie szpachlowanie, malowanie, tapetowanie i wykonywanie innych zadań o charakterze ogólnobudowlanych oraz wykończeniowych

Oczekiwania:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • samochód do dojazdów

Zapewniamy:

  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • niemiecką umowę o pracę podpisaną z pracodawcą
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy tłumaczeniach oraz przygotowaniu dokumentów niezbędnych w procesie rekrutacji przy dopełnianiu spraw formalnych
  • telefon alarmowy dla dojeżdżających w weekendy
  • bezpłatne zamieszkanie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem poniższej strony:

Krótki link do aplikacji: bit.ly/malarz-budowa

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-pomocnik-malarza-na-budowie-norymberga/

ID ogłoszenia: 8916391c16ac5760