€ 734 netto/2 tygodnie

Niemcy praca sezonowa od zaraz przy zbiorze jabłek bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 29, 2019 04:29

Aktualna od zaraz, sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze jabłek. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w sadzie z Hamburga na 2 tygodnie. Oferta dla osób gotowych do szybkiego wyjazdu.

Stanowisko: pracownik do zbioru jabłek

Miejsce zatrudnienia: okolice Hamburga, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: 2 tygodnie

Wynagrodzenie: 734 euro netto

Liczba wakatów: 20

Zakres zadań:

  • praca sezonowa przy zbiorze jabłek w sadzie

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • wysoka motywacja
  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od zaraz na 2 tygodnie
  • zaangażowanie, sumienność, pracowitość

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 4,5 euro za dzień
  • pracę od zaraz na 2 tygodnie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • legalne warunki zatrudnienia na podstawie polskiej umowy zlecenie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerami: 662 566 978 albo 536 564 784

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-jablek-hamburg/

ID ogłoszenia: 1995db743b866cb3