€ 1300-2400/mc brutto

Sezonowa praca Niemcy przy zbiorach truskawek bez języka Ermke 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ermke
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Czerwiec 29, 2018 3:56 am

Aktualnie poszukujemy chętnych do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech na plantacji w Ermke. Zatrudnienie przy zbiorach truskawek dla Polaków bez języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru owoców

Miejsce zatrudnienia: Ermke, Niemcy

Wynagrodzenie: stawki akordowe od 2,25 – 3 euro za skrzynkę o pojemności 5 kilogramów – miesięczne średnie zarobki to od 1300 do 2400 euro netto

Obowiązki:

  • jest to praca na plantacji przy zbiorach truskawek
  • pracodawca zapewnia pracę od 5:30 do 19:30 z przerwami na regenerację i zapewnia ciepły obiad w trakcie dnia pracy

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • odpowiedzialność, sumienność, pracowitość

Zapewniamy:

  • uczciwe zarobki wypłacane w uzgodnionym terminie
  • pracę na zadbanym polu truskawkowym
  • 7 dni pracy w tygodniu – z opcją wzięcia jednego wolnego
  • zakwaterowanie w 4 osobowych kontenerach mieszkalnych, dostęp do internetu i obiad za 8,50 euro dziennie
  • możliwość pobierania zaliczek
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę
  • obsługę pracowniczą w języku polski
  • przejrzyste warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

731202745

Lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • kontakt@laboristo.eu

źródło: https://www.olx.pl/oferta/praca-w-niemczech-przy-zbiorach-truskawek-CID4-IDuHHzb.html#809212f48f

ID ogłoszenia: 7395b340f9a071f3