€ 2500-2600 brutto

Bez języka dla par oferta pracy w Niemczech od zaraz pakowanie kawy w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzg.
  • Opublikowany: marzec 17, 2023 01:24

Dla par pakowaczy w Berlinie od zaraz do podjęcia tymczasowa praca w Niemczech przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne. Zatrudnienie bez języka niemieckiego również będzie możliwe. Mieszkanie dla pracowników bezpłatne!

Stanowisko: pakowacz kawy

Liczba wakatów: 4

Lokalizacja: Berlin

Pensja: 2500-2600 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska:

Praca w charakterze pakowacza, wymagająca wykonywania manualnej i powtarzalnej pracy przy linii produkcyjnej. Obowiązki pakowacza będą polegać na zbieraniu i pakowaniu zestawów składających się ze słoika kawy i firmowego kubka.

Oczekiwania:

Dynamiczne tempo pracy, zwinność i energiczność. Sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków. Dostępność od razu. Pracowitość. Chęć do pracy w systemie zmianowym. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Zapewniamy:

Wparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu. Darmowe zorganizowanie zakwaterowania niedaleko zakładu pracy. Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę. Ubezpieczenie zdrowotne. Prawo do płatnego urlopu. Świadczenia socjalne. Zatrudnienie jest możliwe również dla par i grup.

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Pakowanie kawy, Berlin 2023

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-przy-pakowaniu-kawy-berlin/

ID ogłoszenia: 9746413280632e1d