€ 13,25-16,50+zakwaterowanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań Dortmund 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 8, 2020 04:58

Z bezpłatnym zakwaterowaniem zatrudnienie w Dortmundzie przy sprzątaniu domów i mieszkań. Oferta pracy w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Pensja: 13,25 – 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • poszukiwane osoby do sprzątania domów i mieszkań
  • jest to praca fizyczna
  • obecnie nasza agencja obsługuje zlecenia regularne oraz jednorazowe (np. po imprezach, przed świętami, po urodzinach dzieci)
  • zadania to typowe do stanowiska – odkurzanie, mycie podłóg, sprzątanie toalet, kuchni, wycieranie kurzy itp.

Wymagania:

  • pełna samodzielność
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • schludność
  • świetna organizacja czasu pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu – warunkiem jest przepracowanie minimum 150 godzin miesięcznie, w innym wypadku konieczna będzie zapłata za zakwaterowanie
  • przeszkolenie pracownicze
  • elastyczne godziny pracy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo przelewem na konto pracownika

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Sprzątanie domów i mieszkań w Dortmundzie”

należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 8605f556ea4df9a4