€ od 14,50/h brutto

Praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur w Hamburgu z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 24, 2022 1:46 am

Oferujemy zatrudnienie w Hamburgu z bezpłatnym zakwaterowaniem przy sprzątaniu biur. Od zaraz praca w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka niemieckiego minimum.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Hamburg, Niemcy

Zarobki: od 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca fizyczna, wykonywana samodzielnie w stałych godzinach
  • pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie oraz utrzymywanie czystości powierzchni biurowych
  • zadania polegają na myciu, odkażaniu, wietrzeniu, włączaniu zmywarek, sprzątaniu toalet, uzupełnianiu środków higienicznych, wycieraniu blatów, stołów w salach konferencyjnych itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • wysoka kultura osobista
  • schludność
  • wysoka motywacja
  • punktualność
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • wsparcie przy relokacji
  • pracę od zaraz
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • opcja podjęcia stałego zatrudnienia
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w pensjonatach pracowniczych

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Sprzątanie biur od zaraz, Hamburg” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 271628bc9d07626f