€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie karmy dla zwierząt Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wolfsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 23, 2015 00:27

Dam pracę w Niemczech w fabryce na produkcji przy pakowaniu karmy dla zwierząt. Aktualne ogłoszenie z Wolfsburga dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz karmy dla zwierząt

Miejsce pracy: Wolfsburg

Wynagrodzenie: do ustalenia

Obowiązki:

Pracownik będzie przeprowadzał proces pakowania. Konieczne będzie kontrolowanie jakości oraz sprawdzanie wagi produktu. Osoba zatrudniona będzie kontrolowała zamknięcia paczek oraz wykonywała samodzielnie drobne poprawki. Wszelkie nieprawidłowości należy zgłosić.

Oczekiwania:

  • zwinność, sprawność
  • przywiązywanie uwagi do detali
  • duża dokładność
  • dbanie o przestrzeganie zasad BHP
  • systematyczność
  • umiejętność skupienia się na wykonywanej czynności

Oferta:

  • opieka polskojęzycznego managera na miejscu
  • zapewnione płatne lokum
  • uczciwe zarobki
  • na miejscu zapewnione bezkosztowe przejazdy wewnętrzne pomiędzy miejscem zamieszkania a pracą
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • po pierwszej umowie możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z pracodawcą
  • możliwość podwyższania swoich umiejętności oraz awansu w strukturach firmy

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca bez języka pakowanie karmy, Wolfsburg” należy przesłać na podany poniżej adres

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 7035534fe3606b26

Linki sponsorowane

6 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech bez języka pakowanie karmy dla zwierząt Wolfsburg”

  1. witam, Marek 42 l, jestem zainteresowany, proszę o kontakt. tel. 697068478

  2. Jestem zainteresowany proszę o kontakt 511-445-348

  3. Jestem zainteresowana Państwa ofertą. Mam 18 lat. Prosze o kontakt na nr: 695495562

  4. Witam
    Wojtek 51 lat.Jestem zainteresowany ofertą pracy.Pomóżcie mi wydostać się z budowlanki.

  5. Witam jestem zainteresowany 39 lat prosze o kontakt 726103917

  6. Witam jestem zainteresowany. Prosze o kontakt: 015208851350