€ 10,50 euro brutto/h + mieszkanie

Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie drogeryjnym dla par Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Marzec 20, 2017 1:59 am

Poszukujemy par do pracy w Niemczech dla hurtowni drogeryjnej przy zbieraniu zamówień na magazynie. Zatrudnienie w Berlinie dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym na miejscu.

Stanowisko: Magazynier
Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy
Stawka godzinowa: 10,50 euro brutto na godzinę plus
Liczba wakatów: 4

Opis zadań:

  • kompletowanie towarów na podstawie zamówień klientów
  • przygotowanie artykułów do wysyłki
  • w przypadku zamówień hurtowych obowiązkiem będzie ustawianie towarów na paletach
  • wsparcie przy rozładunku i załadunku
  • inne zadania w zależności od aktualnego zapotrzebowania

Wymagania:

  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • zdolność do wykonywania pracy zespołowej
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie zapewnione w pełni wyposażonych mieszkaniach
  • pracę w Niemczech dla par
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • prawo do urlopu
  • wdrożenie w obowiązki i przeszkolenie pracownicze
  • ubezpieczenie
  • dla pracowników najrzetelniejszych możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech na czas nieokreślony

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „MAGAZYN DROGERYJNY (DLA PAR), Berlin” należy przesłać na podany poniżej adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 99358ceff359e321

1 odpowiedź na “Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie drogeryjnym dla par Berlin”

  1. proszę o kontakt 509775636 jestesmy zainteresowani z moja dziewczyna 😉