€ 8-10/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie bez języka od zaraz przy rozbiórkach Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 26, 2019 04:20

Oferujemy zatrudnienie w Hamburgu także bez znajomości języka na budowie. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy rozbiórkach budowlanych dla osób z dobrą kondycją fizyczną.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy rozbiórkach

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 8 do 10 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca o charakterze budowlanym przy rozbiórkach – demontaż okien, drzwi, skuwanie płytek, sortowanie materiałów budowlanych, wynoszenie gruzu
  • inne zadania zlecane na bieżąco
  • praca w takim charakterze wymaga od pracownika bardzo dobrej kondycji fizycznej

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do rozpoczęcia zatrudnienia od zaraz
  • pracowitość, dokładność
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej oraz nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • pracę na cały rok – duża liczba godzin i zleceń
  • możliwość rozpoczęcia pracy w Niemczech praktycznie od zaraz

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, dostępny pod numerem:

  • 48 531-229-669

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-przy-rozbiorkach-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 9415c993ba341649