€ do ustalenia

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy wykładaniu towaru w sklepie drogeryjnym Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 14, 2017 05:20

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech na terenie Monachium bez znajomości języka. Zatrudnienie możliwe od zaraz w drogeriach przy wykładaniu towarów na półki. Zakwaterowanie zorganizowane w dobrych warunkach.

Stanowisko: Pracownik do wykładania towaru

Miejscowość: Monachium, dostępne są również inne lokalizacje: Kolonia, Frankfurt nad Menem, Dortmund, Stuttgart, Norymberga, Niemcy

Zarobki: uczciwe – ustalane w oparciu o taryfikator (IGZ)

Zakres zadań:

  • praca głównie przy wykładaniu oraz sortowaniu produktów sklepach drogeryjnych
  • obowiązkiem będzie przyjmowanie dostaw a także pilnowanie porządku w sklepie

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole
  • pełna punktualność, zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • niemiecki na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • podczas pierwszych dni w Niemczech, pracodawca zapewnia wsparcie polskiego koordynatora
  • niemiecką umowę na 12 miesięcy a dla najlepszych możliwość przedłużenia
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • bardzo dobre zarobki zgodnie z taryfikatorem IGZ
  • zapewnione jest ubezpieczenie społeczne i zdrowotne na warunkach niemieckich
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • zamieszkanie w 2-3 osobowych pokojach z zorganizowanym przejazdem pomiędzy pracą a kwaterą

Aplikacja:

Kontakt telefoniczny, pod numerem: 0049/33158171197

Lub z załączeniem CV poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 1125a0a52e9f104c