€ od 13/h

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie hurtowni zabawek Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 13, 2021 02:13

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na magazynie hurtowni z zabawkami. Zatrudnienie w Poczdamie dla chętnych bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu z zabawkami

Lokalizacja: Poczdam, Niemcy

Pensja: od 13 euro na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie dla pomocników na magazynie z zabawkami i produktami dla dzieci i niemowląt
  • osoba zatrudniona będzie przydzielana do prac bieżących – zbierania towarów pod zamówienia, obsługiwanie wózka paletowego, skanera, komputera, przyjmowanie i rozkładanie dostaw, rozliczanie zwrotów, itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia stałego zatrudnienia
  • zaangażowanie, niezawodność, samodyscyplina
  • zdolność do pracy w zespole
  • wielozadaniowość
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • samodyscyplina

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • legalne warunki zatrudnienia
  • świadczenia socjalne
  • wdrożenie w obowiązki
  • darmowe zakwaterowanie
  • pomoc koordynatora Polaka
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres poniższy z dołączeniem dokumentów aplikacyjnych:

  • arbeiteinstellen2021@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Hurtownia zabawek | Poczdam 2021”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-zabawkami-od-zaraz-hurtownia-poczdam/

ID ogłoszenia: 36361155cba64c3f