€ 1500 netto+zakwaterowanie

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz jako pomoc kuchenna Berlin 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 11, 2021 01:38

Od zaraz restauracja z Berlina poszukuje chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku pomocy kuchennej bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie bezpłatne na miejscu będzie zapewnione.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1500 euro netto miesięcznie “na rękę”

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie zadań pomocniczych na kuchni w restauracji
  • pracownik będzie zajmował się przygotowywaniem składników – przynoszeniem, myciem, krojeniem, obsługiwaniem urządzeń kuchennych, dbaniem o porządek na stanowisku pracy
  • obowiązkiem będzie praca na zmywaku oraz inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • wielozadaniowość
  • przykładanie się do zadań
  • odpowiedzialność, solidność, niezawodność
  • atutem będzie posiadanie wykształcenia gastronomicznego
  • świetne gospodarowanie czasem pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • bezpłatne zamieszkanie
  • darmowe wyżywienie
  • legalne warunki zatrudnienia
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • premię świąteczną i bonus na wakacje

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. nu/a06/kw21

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-od-zaraz-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 26460bea633bdeb8