€ 9,20/h brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech 2019 przy zbiorze truskawek bez języka Neuenstadt am Kocher

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neuenstadt am Kocher
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Grudzień 11, 2018 4:43 am

Zatrudnienie od czerwca do września 2019 przy zbiorze truskawek na plantacji w Neuenstadt am Kocher. Sezonowa praca w Niemczech również dla studentów bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów truskawek

Miejscowość: Neuenstadt am Kocher, Niemcy

Zarobki: 9,20 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: praca od czerwca 2019

Umowa: 70 dni (około 3 miesiące)

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy zbiorze owoców miękkich z upraw polowych otwartych i tunelowych

Oczekiwania:

  • pracowitość
  • dostępność w podanym terminie
  • mile widziane zgłoszenia od gospodyń domowych i studentów

Zapewniamy:

  • pracę 6 dni w tygodniu w wymiarze po 8 do 10 godzin
  • zapewniony odpłatnie nocleg w kontenerach mieszkalnych za 7,50 euro dziennie
  • pracę od czerwca do września 2019

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą sezonowej pracy, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • praca@pol-web.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-truskawek-2019-sezonowa-praca-niemcy-od-czerwca-dla-studentow-gospodyn-domowych/

ID ogłoszenia: 2355c0ec9ecf1291