€ 10/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka przy rozbiórkach na budowie Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Luty 8, 2019 6:22 am

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy rozbiórkach dla pomocników budowlanych. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka w budownictwie 2019.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy rozbiórkach

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 10 euro na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca na budowie przy rozbiórkach
  • wspieranie codziennych obowiązków polegających na np. wynoszeniu gruzu, demontażu płytek, armatury, okien, drzwi

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie – jego brak nie jest problemem
  • odpowiedzialność, pracowitość, zaangażowanie
  • konieczność posiadania własnej działalności gospodarczej – polskiej lub niemieckiej
  • odpowiednia odzież robocza
  • pieczątka firmy
  • wysoka motywacja
  • zdyscyplinowanie

Oferujemy:

  • uczciwe zarobki w wysokości 10 euro na godzinę pracy
  • pensja wypłacana zgodnie z indywidualnymi ustaleniami wraz z kierownictwem
  • przejazd na budowę samochodami służbowymi
  • na miejscu zapewnione odpłatnie zakwaterowanie w cenie 15 euro za dzień
  • gwarancję pracy po 10 godzin od poniedziałku do soboty

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt pod numerem:

  • 0048 530 978 644

źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-jezyka-na-budowie-dla-pomocnikow-przy-rozbiorkach-berlin/

ID ogłoszenia: 1075c5c7cb287609