€ 15-16/h brutto

Praca Niemcy 2021 na budowie dla glazurnika od zaraz w Memmingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Memmingen
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Luty 9, 2021 5:06 am

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na budowie przy remontach łazienek. Zatrudnienie w Memmingen dla glazurnika z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Glazurnik – pracownik budowlany

Lokalizacja: Memmingen, Niemcy

Wynagrodzenie: od 15 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca na budowie przy wykończeniach łazienek
  • zadania wykonywane będą zespołowo
  • pracownik będzie zajmował się montażem płyn na ściany w systemie Viterma – pracodawca zapewnia pełne przeszkolenie

Oczekiwania:

  • przynajmniej 2 lata udokumentowanego doświadczenia na stanowisku glazurnika
  • wysoka sprawność
  • zdolności techniczne
  • umiejętności manualne
  • możliwość przyjechania własnym autem
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • polską umowę o pracę
  • zatrudnienie na podstawie umowy zgodnej z polskim kodeksem pracy
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • legalne warunki i atrakcyjne zarobki
  • dofinansowane do kosztów ponoszonych za przejazdy Polska-Niemcy, Niemcy-Polska
  • możliwość pobierania zaliczek
  • nadgodziny płatne są dodatkowo 25-100%
  • wsparcie opiekuna
  • dostęp do świadczeń niemieckich

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez poniższą stronę:

www.pracuj.pl/praca/glazurnik-memingen-niemcy,oferta,7844431

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-dla-glazurnika-na-budowie-od-zaraz-z-zakwaterowaniem-memmingen/

ID ogłoszenia: 42860216cbb9eb96