€ 12,85/h brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu wafelków od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 25, 2021 01:43

Oferujemy zatrudnienie od zaraz przy pakowaniu wafelków w fabryce z Bremen. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz wafelków

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • powtarzalna i łatwa praca manualna przy taśmie produkcyjnej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie urządzeń produkcyjnych oraz pakowanie produktu gotowego

Oczekiwania:

  • pełna punktualność
  • schludność
  • brak uzależnień
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • brak problemów ze zdrowiem
  • brak nałogów
  • szybkość uczenia się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 120 euro miesięcznie od osoby
  • system zmianowy
  • dostęp do środków ochronnych
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • szkolenie pracownicze

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem CV na adres poniższy:

  • arbeiteinstellen@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca przy pakowaniu wafelków, Bremen 2021”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-wafelkow-w-bremen/

ID ogłoszenia: 24760d49ef0ad223