€ 1700 euro brutto/mc

Ogłoszenie pracy w Niemczech 2017 bez języka produkcja opakowań od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 21, 2017 01:23

Od zaraz poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech. Oferta 2017 z fabryki w Hannoverze dla osób bez znajomości języka przy produkcji opakowań kartonowych.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Hannover, Niemcy
Pensja: 1700 euro brutto miesięcznie
Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za przygotowywanie opakowań zgodnie z projektem klienta – kontrola nadruku, składanie, wycinanie, sklejanie
  • ewentualnie wdrażanie poprawek
  • pakowanie gotowych kartonów w określonej liczbie sztuk i foliowanie
  • współpraca z innymi działami

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dokładność, spostrzegawczość
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zaangażowanie
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zdolność do współpracy

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę wraz z opłacaniem składek, ubezpieczenia
  • możliwość pobierania świadczeń socjalnych
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie w cenie około 200 euro miesięcznie
  • terminowość w wypłacie należności
  • stabilne warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Produkcja opakowań – Niemcy praca od zaraz, Hannover

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 17858f9081a69a18