€ 15/h brutto

Od zaraz Niemcy praca 2019 przy sprzątaniu biur w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: czerwiec 25, 2019 04:36

Aktualnie poszukujemy sprzątaczek z podstawową znajomością języka do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2019 w Stuttgarcie od zaraz przy sprzątaniu biur. Oferujemy wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania płatnego na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: 15 euro brutto na godzinę pracy

Umowa: na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia

Zakres zadań:

  • praca od 10 do 18 pięć dni w tygodniu
  • obowiązkiem będzie sprzątanie powierzchni biurowych – toalet, gabinetów, powierzchni open space, sal konferencyjnych, pomieszczeń socjalnych,
  • zadania polegają na odkurzaniu, myciu podłóg, wycieraniu kurzy itp.

Wymagania:

  • brak nałogów
  • przykładanie się do obowiązków
  • uczciwość, solidność, zaangażowanie i niezawodność
  • mile widziane referencje od poprzednich pracodawców
  • prawo jazdy kat.B
  • dostępność od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • samodyscyplina
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • niemiecką umowę o pracę
  • przez pierwszy miesiąc zakwaterowanie za darmo a potem pomoc w zorganizowaniu zamieszkania płatnego
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy próbnych z możliwością podjęcia stałej pracy w Niemczech

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: sprzątanie biur Stuttgart/07/2019

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 1025d1136a1d3d6f