€ 12,50 euro brutto/h + dieta + zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca na budowie bez języka malarz przy remontach i wykończeniach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 23, 2015 6:21 pm

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach jako malarz – tapeciarz. Zatrudnienie w Monachium od zaraz bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,50 euro brutto na godzinę plus dieta i bezpłatne zamieszkanie

Obowiązki:

  • prace budowlane przy remontach i wykończeniach
  • osoba zatrudniona zajmuje się malowaniem oraz tapetowaniem ścian
  • prace wykonywane będą zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz

Oczekiwania:

  • konieczne posiadanie udokumentowanego doświadczenia
  • umiejętność stosowania narzędzi budowlanych
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • bezkonfliktowość oraz umiejętność pracy w zespole
  • zdolności manualne

Zapewniamy:

  • dużą liczbę godzin pracy
  • początkowo umowa na 3 miesiące
  • atrakcyjne zarobki
  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie w hotelu robotniczym

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Prace budowlane – MALARZ, Monachium

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 24556530a528f104

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca na budowie bez języka malarz przy remontach i wykończeniach”

  1. Halo jestem wykształconym mistrzem malarstwa budowlanego pracuję w tym zawodzie 30 lat w tym 10 w niemczech dwadziescia lat wlasna działalność dobra znajomość jezyka niemieckiego posiadam wlasny samochód bez nałogów. wszystko bez problemu mogę udokumentowac jestem zainteresowany podjęciem pracy