€ 12,50/h +zakwaterowanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie zegarków od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 29, 2021 03:03

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu zegarków. Zatrudnienie 2021 w Kolonii dla pakowaczy bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz zegarków

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie skrupulatne kontrolowanie jakości produktu – zegarków z półki średniej i ich pakowanie
  • należy sprawdzić czy zegarek nie posiada skaz, mikro rys czy zagięć na pasku
  • pakowanie w pudełko wyściełane materiałem z dokumentami – kartą gwarancyjną, instrukcją i certyfikatem autentyczności

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dostępność od zaraz
  • przykładanie się do obowiązków
  • spostrzegawczość
  • możliwość wykonywania pracy zmianowej
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie w monitorowanym środowisku
  • przyjazny, ambitny zespół
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia na miejscu – pomoc na wszelkich płaszczyznach – w banku, u lekarza, w urzędzie itp.
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • przeszkolenie pracownicze
  • ubezpieczenie
  • pracę w systemie zmianowym
  • możliwość pobierania zaliczek
  • niemiecką umowę o pracę
  • gwarancję podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym pz/k/07/21 prosimy wysyłać na podany poniżej adres e-mail:

arbeitbeiuns2021@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 78260d9f23973ef2