€ 12,19/h +zakwaterowanie

Od zaraz oferta praca Niemcy przy pakowaniu lodów bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Maj 28, 2019 3:51 am

Propozycja zatrudnienia w fabryce z Hamburga przy pakowaniu lodów. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Miasto: Hamburg, Niemcy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Pensja: 12,19 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca na produkcji spożywczej przy pakowaniu lodów
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej na hali w warunkach chłodniczych
  • pracownik kontroluje jakość i pakuje lody

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność
  • brak uzależnień
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na czas określony – 5 miesięcy
  • wysokie zarobki wypłacane przelewem na konto
  • wsparcie przy uzyskaniu zwrotu podatku
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • darmowe zakwaterowanie w dobrych warunkach – pokoje komfortowe, jednoosobowe, z dostępem do wyposażonej łazienki, kuchni i internetu po wifi

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymogi proszone są o wysyłanie zgłoszeń na podany poniżej adres email:

arbeitbeiuns@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: pl/h/06/19

ID ogłoszenia: 4895cec375371b64