€ 13,50/h + zakwaterowanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na magazynie z AGD od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 6, 2018 7:03 am
  • Wygasa: 13 dni, 18 godzin

Aktualnie prowadzimy nabór na komisjonerów od zaraz do hurtowni ze sprzętem AGD w Berlinie. Praca w Niemczech na magazynie bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień na palety.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Umowa: na czas określony z opcją przedłużenia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie ze sprzętem AGD przy rozładunku samochodów ciężarowych
  • obowiązkiem będzie zbieranie towarów na palety z użyciem skanera ręcznego oraz ich zabezpieczanie na czas transportu
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • posiadanie uprawnień na wózki widłowe będzie dodatkowym atutem
  • dostępność od zaraz do przynajmniej końca roku
  • mile widziana znajomość języka

Zapewniamy:

  • legalne warunki zatrudnienia
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • bezpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia w pracy za granicą

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym ma/b/11/18 prosimy wysyłać na podany poniżej adres email:

cv_arbeitbeiuns@fastmail.de

arbeitbeiuns_2@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 4995be0c9e4107d0