€ 16,50/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań w Monachium dla sprzątaczek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: maj 19, 2020 04:12

Zatrudnienie od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań w Monachium. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka dla sprzątaczek i sprzątaczy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Stawka godzinowa: 16,50 euro brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Zakres zadań:

  • poszukiwana osoba do sprzątania domów i mieszkań klientów zamożnych
  • praca polega na dokładnym sprzątaniu powierzonych pomieszczeń z użyciem wysokiej jakości chemii oraz profesjonalnych sprzętów

Wymagania:

  • gotowość do pilnego wyjazdu
  • zdolność do pracy w zespole
  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiedzialne wypełnianie obowiązków
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zaangażowanie, pracowitość, sumienność

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • uniform służbowy
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • pomoc w szukaniu mieszkania do wynajęcia
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym sm/e/06/20 prosimy wysyłać na podany poniżej adres email:

arbeitbeiuns_bremen@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 5255ec2e94319498