€ na akord

Ogłoszenie pracy w Niemczech 2019 bez języka przy zbiorze truskawek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Opublikowany: Styczeń 18, 2019 5:21 am

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od 20 kwietnia 2019 przy zbiorze truskawek z upraw tunelowych. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka do końca czerwca.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy zbiorach truskawek

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od 20 kwietnia

Umowa: do końca czerwca 2019

Wynagrodzenie: obowiązują stawki akordowe – w wysokości 3 euro za skrzynkę o pojemności 5 kilogramów

Zakres zadań:

  • praca przy zbiorze truskawek z upraw tunelowych

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • pracowitość
  • odpowiedzialność
  • wytrzymałość
  • doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy sezonowej – tymczasowej
  • przewidziane zatrudnienie w okresie od 20 kwietnia do końca czerwca 2019
  • wysokie wynagrodzenie i bardzo dobre zarobki
  • zakwaterowanie
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Niemiec

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt pod numerem:

  • 504 736 074

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-2019-przy-zbiorach-truskawek-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 5935c40efe19d39d