€ od 12,62-13,27/h

Dla par dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka produkcja części samochodowych w Hanowerze i Magdeburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 12, 2022 1:13 am

Fabryka części samochodowych z tworzyw sztucznych od zaraz poszukuje osób do pracy w Niemczech na produkcji. Zatrudnienie 2022 bez języka także dla par z opcją zakwaterowania w dobrych warunkach.

Stanowisko: Pracownik produkcji części samochodowych

Lokalizacja: Hanower i Magdeburg, Niemcy

Pensja: od 12,62-13,27 euro brutto na godzinę, od 1 października w lokalizacji Hanower podwyżka do 12,62-13,27/h

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji części z tworzywa sztucznego dla branży motoryzacyjnej
  • pracownik będzie zajmował się obróbką, kontrolą jakości, pakowaniem elementów
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • przykładanie się do zadań
  • zaangażowanie
  • punktualność
  • atutem będzie doświadczanie w podobnej pracy
  • preferowane zgłoszenia od osób mobilnych

  • pracę również dla par – na tej samej zmianie + wspólne zamieszkanie
  • zatrudnienie na polsko niemieckiej umowie o pracę
  • 40 godzin pracy tygodniowo
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • druk A1, kartę EKUZ i dodatkowe ubezpieczenie
  • solidne zarobki
  • zamieszkanie
  • praca zmianowa
  • za pracę w godzinach nadliczbowych +25%, za niedziele +50% i 100% za dni świąteczne
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: https://bit.ly/produkcja-hanower

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/266485/0

ID ogłoszenia: 4262f185c62a160